Podgląd pojedynczego posta
Stary 03.10.2017, 21:00   #5
bkt1916
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 03.10.2017
Posty: 72
bkt1916 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Kolego uratowales mi następne kilka godzin kombinowania z podłączeniem karty większej niż 8mb do ps3.
Zrobiłem tak, dla potomnych mini instrukcja. Oczywiście dla mających konsole ps2. Mam nadzieję że kolega odpowie jeszce na moje wątpliwości i będzie to pełna instrukcja z bazą wiedzy:-)
1. Do ps2 podłączamy pada, kartę pamięci i pendrive w fat 32. Ja użyłem patriota 16gb, innego noname konsola nie widziała.
2. Odpalamy z płyty all in one tools i wybieramy opcje menadzera plików jeśli chcemy skopiować kilka save. Jeżeli chcemy zrobić backup całej karty możemy użyć memory card annihilator, ale w przypadku mojej 64mb otrzymywalem dwa pliki mcr i bin i nie wiem czy wystarczy sam bin do dalszej części operacji i czy będzie działac. Późnej to sprawdzę.
3. Kupujemy wybrane save z mc0 lub mc1 na pendrive.
4. Odpalamy na pc soft Dualmymc, w moim przypadku działala wersja 5.
Nie wiem czy wystarczy tutaj stworzyć swoją kartę, ja użyłem tej z ps3.
5. Na ps3 z xmb w kartach pamięci tworzymy nowa kartę ps2 o dowolnej nazwie. Przez ftp wyciagamy ja na pcta. Zmieniamy rozszerzenie z .VM2 na bin. We wspomnianej aplikacji otwieramy to co właśnie zrobiliśmy jako karta np 1.
6. Nasze save z pendrive .psu dodajemy do nowo otwartej karty. Zamykany aplikacje.
7. Zmieniamy nazwę pliku znow na .VM2 i podgrywamy przez ftp na ps3.
Chyba po restarcie konsoli będzie widać, że na karcie jest mniej wolnego miejsca co oznacza że nasz save tam jest.
Podlaczamy kartę do slota. Odpalamy gre ps2 i cieszymy się save:-)

Pytanie, jak rozpoznać ecc?

Co w przypadku tego backupu dlaczego dostaje 2 pliki a nie tylko bin?

Dzięki za pomoc.

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
bkt1916 jest offline   Odpowiedz cytując ten post