Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.10.2017, 16:18   #82
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez 6marcin6 Podgląd Wiadomości
witam dostalem nowa nagrywarke samsung sh-224 db sb01. mam kilka pytan. w nero disc speed nie mam zakladki disk quality, a w starszej wersji programu jest ta zakladka, ale nie moge dac przycisku start. program plextools professional rowniez nie dziala? Prosze rowniez o interpretacje wynikow z programu opti drive control. dlaczego przy koncu jest komunikat error code Jak mozna ocenic jakosc plyty, dobra jest jakosc nagrania?

Ten napęd testuje discquality tylko w Opti Drive Control . W Nero trzeba usunąć blokadę w rejestrze .
Program przerwał test z powodu kłopotów z odczytem nośnika -nie dobrze ..

Cytat:
Napisany przez 6marcin6 Podgląd Wiadomości
daje jeszcze test plyty verbatim dvd-r Tutaj test caly przeszedl, ale wykres jest czerwony na koncu to oznacza slaba jakosc plyty?
Dokładnie -końcówka płyty dosyć słaba.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post