Dyskusja: [PS2] POPStarter
Podgląd pojedynczego posta
Stary 13.10.2017, 13:29   #66
Iskander
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 12.10.2009
Posty: 341
Iskander niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Wielka szkoda, odchodzi bowiem gość z wielką wiedzą. Zwłaszcza, jeżeli chodzi o te wszystkie sprawy związane z DNAS, HDDOSD, itp. Nie wspominając już o świetnej robocie z POPStarterem.

Ale nie dziwię mu się, musiał użerać się z pajacami, dla których jakieś okładki były ważniejsze niż rozwój programu. Mam nadzieję, że w ostatniej wersji pozostawi znaną z prototypów blokadę ELF Loadera.

Co do programu to dodam od siebie, że od lipcowego prototypa Crash Bash jest już grywalny. Występują lekkie spowolnienia animacji postaci, ale nie wpływa to na grę. Testowane na wersji PAL, ukończony cały pierwszy poziom.


Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Mam FF8 w PAL. Kopiuje się tak jak każda gra na PSX. Ale pamiętam kiedyś coś mi ffg wspominał o jakiś niuansach związanych z libcrypt i bez stosownego patcha w emulatorze miały nie pójść. Niemniej jednak skopiować się dać powinny wszystkie gry na PSX.
W PS2PSXe trzeba ręcznie aplikować cracki, bo przecież nie ma obsługi danych subkanałowych. POPStarter natomiast robi to automatycznie. Nie wiem czy są publiczne autopatchery Libcrypta. Takiego używał np. Icarus z PDX.
Iskander jest offline   Odpowiedz cytując ten post