Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.10.2017, 12:38   #149
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,289
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Blau Podgląd Wiadomości
Witam.
Forum przeglądam od dawna i postanowiłem w końcu się zarejestrować.
Z BD-R używałem dotychczas fortisów i panasoniców.
Obecnie posiadam pionka BDR-S09XLT i nie mam możliwości sprawdzenia co się dzieje z płytami po dłuższym okresie.
Filmy nagrane na obu nośnikach działają jeszcze po latach bardzo dobrze.
Mam mieszane uczucia czy kupowanie drogich panasów przełoży się na teoretyczne dłuższe działanie.
Czy ktoś może jeszcze potwierdzić jakość tych verbatimów w komputroniku https://www.komputronik.pl/product/3...5gb-25szt.html lub zaproponować jakąś tanią alternatywę z ostatnich miesięcy?

Fortis zrezygnował z dystrybucji nośników optycznych .

Verbatim BD-R 25GB x6 jest od CMC Magnetic Tajwan MID:CMCMAGBA5

W trochę lepszej cenie praktycznie identyczny nośnik również MID: CMCMAGBA5 jak Verbatim kupisz od HP
http://allegro.pl/hp-plyty-bd-r-25gb...109674592.html
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post