Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.10.2017, 13:32   #19
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Kurde poczytałem w necie troszkę opinii o AirMax i odechciewa mi się tych testów, nie ze względu na technologie a operatora. Wpadła mi w oko zaś reklama T-Mobile Internet domowy LTE bez limitów. Chyba sobie zamówię do testów na 30 dni. Poczytałem troszkę opinii i na razie raczej głosy pozytywne. Na pewno musze kupić sobie antenę zewnętrzną do modemu LTE. W domu LTE mi zanika a na zewnątrz speedtest na komórce pokazuje takie wyniki:
Internet radiowy... pytanie...-img_4382.jpg
Rezultaty głównie zależą od serwerów do których się łączyłem.
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post