Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.10.2017, 17:51   #24
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
no właśnie ten LTE nie ma limitów, dlatego biorę na próbę. Przeczytałem dokładnie regulamin, następnie zadzwoniłem na infolinię i konsultant potwierdził, że to nowość w ofercie T-Mobile i ze brak limitu na transfer danych. Jest 30 dniowy okres próbny i spokojnie mogę zwrócić sprzęt oraz zrezygnować z umowy. Boję się wyłącznie tego ze jak sprzedają tego dużo to transfery spadną same ze względu na obciążenie nadajników.
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR

Ostatnio zmieniany przez czechoj : 15.10.2017 o godz. 17:58
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post