Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.10.2017, 18:49   #25
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez joujoujou Podgląd Wiadomości
Z całym szacunkiem, ale wyciągasz błędne wnioski. Nie że LTE to lipa, ale limity to lipa.
Jedno wiąże się z drugim... jak by LTE było bez limitów ok... spoko net... do 20 mb/s wystarcza w zupełności... ale jak do tego dołozysz limit 100 GB to przestaje być taki super... co innego jak by limit był 300-400 GB to ok to mi by stykło... ale 100 to po tygodniu brak neta... czyli lipa po całości... na tym ich lejku nawet strony się nie ładują

Cytat:
Napisany przez czechoj Podgląd Wiadomości
no właśnie ten LTE nie ma limitów, dlatego biorę na próbę. Przeczytałem dokładnie regulamin, następnie zadzwoniłem na infolinię i konsultant potwierdził, że to nowość w ofercie T-Mobile i ze brak limitu na transfer danych. Jest 30 dniowy okres próbny i spokojnie mogę zwrócić sprzęt oraz zrezygnować z umowy. Boję się wyłącznie tego ze jak sprzedają tego dużo to transfery spadną same ze względu na obciążenie nadajników.
Co do twierdzenia konsultanta - brak limitów - to ściema, przeczytaj dokładnie regulamin... pisze w nim, że mogą ograniczyć... a jak mogą to ograniczają!

Nie znam nikogo.... komu by nie ograniczali po przekroczeni 100 GB - tyczy się to zarówno ofert dla osób fizycznych jak i ofert dla firm...
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 15.10.2017 o godz. 18:57
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post