Podgląd pojedynczego posta
Stary 20.10.2017, 14:32   #41
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
No i instalacja antenowa prawie gotowa... masz poszedł do malowania bo przez ostatnie 15 lat troszkę zardzewiał. Tymczasem sama antena wisi na pałąku do mocowania masztu ok. 4,5 m nad ziemią, czasza skierowana na nadajnik wynik ze speedtest poniżej:
Internet radiowy... pytanie...-6722600212.png
Jutro założę maszt i antena będzie ok 8,5 m n.p.t. zobaczymy jak zmieni się sygnał. Teraz mam pełne stabilne 3 kreski z 5 możliwych. Szkoda, że u mnie jest tylko jedno pasmo LTE, to częstotliwości 1800, w Huawei B529 można wymusić agregację pasm, antena zewnętrzna już jest na taką okoliczność gotowa. Mam nadzieję że teraz tylko lepiej będzie.
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post