Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.10.2017, 18:58   #6
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Berion Podgląd Wiadomości
Jak obgrasz to pochwal się czy to nie jest przypadkiem "BlackFlag-o-Unity w Egipcie". I czy można wejść w piramidę jak w galeon (jeśli wiesz co mam na myśli ).

Ale nawet to i tak spora odmiana po *tych samych* dachówkach i domkach.
Oczywiście, że wiem co masz na myśli... pamiętam, czego dokonałeś w BlackFlag...

Z tego co czytałem, mają być elementy z FarCry Primal czyli np. SOWA itd. Mapa ponoć ogromna... ech... jeszcze dwa dni czekania... ale po materiałach na YT zapowiada się nie najgorzej...

Cytat:
Napisany przez M@X Podgląd Wiadomości
Jak tak dalej pójdzie to już nic nie poczytam i nie pooglądam, bo w sumie poza iPadem nie przeglądam
Jako moderator powinieneś wiedzieć, że nic się z tym zrobić nie da... To nawet nie jest wina GTW (czyt. Barteza), że tak to działa jak działa. Winny jest nieaktualizowany skrypt VB... a ten nie może być zaktualizowany z wielu powodów m.in:
- Poszedł w złą stronę jak sam Bartez o tym mówił (czyt. media społecznościowe itd).
- Problemy ze stylami... za pewne nie ma już osób co je by dostosowały
- Nowe wersje vb są płatne, co też się na to przekłada... ale na pewno w mniejszym stopniu niż pozostałe czynniki...

Więc jedyne wyjście to rezygnacja z iPAD'a... pociesze cię, że na moim tablecie od SAMSUNGA jest to samo co u ciebie na iPAD...
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post