Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.10.2017, 21:41   #10
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
mam kilka laptopów w domu ale to nie to co stacjonarka :-)
hobby i wygoda lobie mieć na raz 6x nagrywarek on-line bez przełączania itp. dodatkowych zasilaczy
pisze bardzo dużo i nie potrafię pisać na zwykłej klawiaturze z niskimi przyciskami tylko mechaniczna do tego monitor 24' i podłączenie tego do laptopa wymagało by masy okablowania.

ogólnie ten kontroler co mam Marvella jest drogi ale bezawaryjny i po dobrym skonfigurowani działa jak natywne IDE i co najważniejsze na Win10 x 64.

mam i testowałem prawie wszystko kieszenie adaptery itp. ale co jak co to jest dla mnie najlepsze rozwiązanie
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post