Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.10.2017, 22:29   #11
zenonz
Wymiatacz
 
Data rejestracji: 05.02.2017
Posty: 510
zenonz niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości
mam kilka laptopów w domu ale to nie to co stacjonarka :-)
hobby i wygoda lobie mieć na raz 6x nagrywarek on-line bez przełączania itp. dodatkowych zasilaczy
pisze bardzo dużo i nie potrafię pisać na zwykłej klawiaturze z niskimi przyciskami tylko mechaniczna do tego monitor 24' i podłączenie tego do laptopa wymagało by masy okablowania.

ogólnie ten kontroler co mam Marvella jest drogi ale bezawaryjny i po dobrym skonfigurowani działa jak natywne IDE i co najważniejsze na Win10 x 64.

mam i testowałem prawie wszystko kieszenie adaptery itp. ale co jak co to jest dla mnie najlepsze rozwiązanie
Spoko, jak ktoś ma skrzynkę, w której mieści się 6 napędów 5,25", to zrozumiałe, że wszystko ma się tam wcisnąć. Stąd żartobliwie pisałem o adapterze na USB co też by się w środku zmieścił

U mnie zewnętrzna klawiatura i monitor to też niezbędnik do laptopa, a za sprawą DisplayLink (po USB) każdego lapa różnych producentów dokuję i mam ten sam komfort pracy. W robocie pojawia się powoli nowa generacja doków - z ładowaniem lapa po USB-C, więc jeden kabelek zapewnia wszystko.
zenonz jest offline   Odpowiedz cytując ten post