Dyskusja: [Mini Test] LG BH16NS55
Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.11.2017, 11:53   #32
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,297
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez zenonz Podgląd Wiadomości
Właśnie trafił do mnie tytułowy napęd, objawy - martwy, wysuwa się tacka. Po rozebraniu okazało się, że elektronika zaliczyła porządnego strzała

Jest jakiś ratunek dla tego? (typu przeszczep elektroniki) czy dać sobie siana?
ROM usmażony - możliwe całkowite uszkodzenie wielu podzespołów jak laser, silniki itp itd ..

Jedyna realna możliwość to cała płyta JB8 do podmiany ...

Pytaj się Meriadan-Tech

Kiedyś wspominał mi ze kurier zniszczył \zgnieciony z góry został nowy LG BH16NS55 przy wysyłce do klienta . A że nie było protokołu uszkodzenia firma kurierska odmówiła odszkodowania . Może ma go jeszcze na stanie i odda za małą monetę?
Może warto zapytać ?
Ale ja czarno to widzę po tym co widać na płycie głównej .
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post