Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.11.2017, 18:12   #5435
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,871
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Nie Kozaka. Tak o nim myślałem, ale ostatecznie kupiłem FORSE od Putina. Ponoć bardzo dobre - wiem, takich nie ma, ale jak powiedziałem w sklepie których nie chcę, bo już je przerobiłem, to im opadły ręce. Po długich namysłach uznałem, że zaryzykuję z ruskiem, bo może tam jeszcze nie potrafią takiego nowoczesnego szajsu robić.
A o Kozakach trudno coś powiedzieć, bo nastały od roku i miały zastanawiająco ostrą reklamę. No i nie miałem czasu czekać na Kozaka, bo ich u nas nie ma, tylko z netu. Nowoczesne aku lubią padać nagle - mój jeszcze rano kręcił, a w południe już dupa
Mogę powiedzieć, że stary Centra Futura wytrzymał 4 lata i 4 m-ce. Ponoć to nawet niezły wynik
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest offline   Odpowiedz cytując ten post