Podgląd pojedynczego posta
Stary 12.11.2017, 17:36   #3
- Deckard -
Odnowiony Cyfrowo
 
Avatar użytkownika - Deckard -
 
Data rejestracji: 23.05.2006
Lokalizacja: A.D 2019
Posty: 5,060
- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>- Deckard - ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ze trzy lata temu ,tez zastanawiałem się czy warto inwestować w Blu za 1,5K, w szczególności Sony bo takowy sprzęt posiadam.

Po trzech miesiącach czytania for, odsłuchu w Sony Center w Katowicach najdroższych modeli kupiłem odtwarzacz Blu za 349zł
Obsługuje wszystko co mnie interesuje a jakoś róznicy miedzy tym Hiendowym poza wyglądem nie zauważyłem
Taa ilość gniazd i jakość przetworników pewnie lepsza ale czy widać /słychać różnice warta 1000zł ?

Co do ilości gniazd to troche dla mnie temat dziwny bo DTS optycznym chyba nie puścisz , ale trzy HDMI i USB ? Po co tyle tego ..
- Deckard - jest online   Odpowiedz cytując ten post