Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.11.2017, 16:09   #137
Leman39
Moderator
 
Avatar użytkownika Leman39
 
Data rejestracji: 21.02.2014
Lokalizacja: NS2
Posty: 2,415
Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Leman39 ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Patrix Podgląd Wiadomości
Ta obudowa to jednorazówka O jej jakości może świadczyć fakt, że taniej dorwałem ten dysk w tej obudowie niż sam dysk jako OEM
Osobiście mi się połamały te zatrzaski, pomimo używania klina.
Kolejna sprawa nie wiem co tam jest ze sterownik w elektronice ale dysk po rozpięciu z tym musiałem przeformatować bo nie były widoczne partycje...
Pełna zgoda, dysk podłączony bezpośrednio woła w Windows 7/8/10 o format. Pytanie na ile to jest spowodowane jego stanem, na ile specyfiką obudowy.
Mnie się udało przy pomocy kostki do gitaty i karty bankomatowej (nieaktywnej) w całości ocalić obudowę
Dane mam odzyskane po kablu, przy czym działało to wyłącznie na przewodzie od mojego czytnika kart Kingston, oryginalny kabelek - również wołało o format.
Leman39 jest offline   Odpowiedz cytując ten post