Dyskusja: PS3xploit dla OFW
Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.11.2017, 18:58   #22
Iskander
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 12.10.2009
Posty: 341
Iskander niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ciężkie boje toczone były, aby wgrać to cholerstwo. Trochę włosów straciłem dzisiaj, trudno, napiszę chociaż jak to zrobiłem.

1. flsh.hex na pendrive, jako aktualizację wybrałem od razu Rebuga 4.81.2 ze zmodyfikowanym sysconem, bo nie chciało mi się bawić. Tutaj link:
http://www.mediafire.com/file/yt5ph1...on+Thibobo.PUP
2. Odpaliłem przeglądarkę (bez strony głównej), wpisałem stronę redthetrainer.com/ps3, wciskałem NOR NAND WRITER -> NOR i nic. Za każdym razem failed, dwukrotnie udało mi się doprowadzić do zwiechy konsoli i napisu SUCCESS.
3. Zmieniałem pendrivy, umiejscowienie konsoli względem promieni słonecznych, itp. i nic to nie dawało rady.
4. Wpadłem na pomysł, żeby uruchomić od razu podstronę z flasherem. To samo, czyli failed.
5. W końcu wyczyściłem pliki Kukiz i pamięć podręczną (okazało się, że coś tam była kiedyś używana ta przeglądarka) i poszło za pierwszym razem - SUCCESS (bez zwiechy XMB), a po około 30 sekundach konsola wyłączyła się.
6. Po uruchomieniu monit o złym wyłączeniu konsoli (tak miałem też za każdym razem, gdy się zwieszała), dałem kółko.
7. Aktualizacja z poziomu XMB bezproblemowa.

Uważam więc, że trochę za mało informacji jest tam na stronie.

Co do flagi QA, myślałem, że mi została, bo miałem ją aktywowaną. Rebug od razu w trybie normalnym ma Debug Settings. Myślałem, że jak wystukam combo to pojawi mi się Install Package Files i to trzecie jakieś. Ale tak się nie stało. Czy w Rebugu to combo nie działa?

Ostatnio zmieniany przez Iskander : 25.11.2017 o godz. 19:02
Iskander jest offline   Odpowiedz cytując ten post