Podgląd pojedynczego posta
Stary 29.11.2017, 09:50   #2574
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
temat ogólny ale Panowie przedobrzyłem

po prawie 10latach zmieniłem Samsunga T240HD czyli 1920x1200

i zaszalałem i kupiłem Dell U2718Q i co nic na nim nie widzę
4K zabija rozdzielczością tu się zgodzę
mówili matryca IPS jest rewelacyjna kolory itp. jak dla mnie szału nie ma

żeby cokolwiek widzieć ustawiłem domyślnie jak zaleca Win10 skalowanie na 150% to cześć tekstu jest rozmytego restart kompa zrobiony po zmianie

no i to co mnie dobiło smuży gram sobie Starcraft 2 i standard jak na LCD z przed 10lat smuży

żałuje że nie kupiłem matrycy VA i 144hz i 1080p.

-przechwytywanie04.png
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post