Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.12.2017, 21:45   #3394
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,271
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez grzeniu Podgląd Wiadomości
Dziś jak byłem na mieście, to jak zaczęło walić śniegiem - dosłownie płaty po 5cm - to w parę minut jak auto stało, wycieraczki nie miały siły ściągnąć śniegu. A za kwadrans świeciło słońce i ze śniegu zupa się zrobiła.
Cuda panie, cuda!
Jechałem do pracy w południe w mróz, wiatr mało mi kaszkietu nie porwał jak wyłaziłem z auta. Jak wracałem o 22 ten sam wiatr, uczucie nawet większego chłodu, a termometr mówi, że +2...

Ronnie ponoć rozegrał świetny mecz o 14, nie wiem bo nie widziałem, na ten o 20 trochę spoglądałem, wyglądało to dobrze. Teraz Higgins też daje radę, obaj nie chcą zamienić się w dwóch statecznych panów w średnim wieku, tylko sobie poczynają Wygląda na to, że spotkają się jutro, mnie aż trochę szkoda, że tak wcześnie, bo każdego mi zawsze żal...
__________________

Jarson jest offline