Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.12.2017, 20:22   #697
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
stefan

powiem tak jak nie jesteś hobbysta nie lubisz robić czegoś sztuki dla sztuki to odpuść sobie dysk M.2 do tej płyty głównej

1.nie wiem jak to jest ale jak pisał czechoj on ma modyfikowany fw. pod dysk NVMe
2. trzeba by sprawdzić ile obetnie transferu na PCIe 2.0 x4
3. XP nie obsługuje TRIM dla dysków SSD
4. * Notice : The driver supports Windows 7, Windows 8.1 and Windows 10.
czyli nie ma wsparcia dla Win XP.

poszukał bym czegoś SSD na SATA3 lepiej i na pewno będzie przepaść :-)

miałem Samsunga 840 PRO 128GB prawie 5lat to była przepaść po dysku HDD

przesiadka na tanie M.2 nie miała sensu w moim wypadku bo nie było by WOW

tylko Samsung 960 PRO :-) i jest WOW

do czego zmierzam z tym hobbysta np. Ja mam Z270 + 7700K i dokupiłem kontroler Marvella 6G za 250zł tylko po to żeby mieć natywny kontroler IDE
niestety nikt nie umiał powiedzieć czy zadziała na Win10. Jak sam nie kupisz to się nie dowiesz taka prawda
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post