Podgląd pojedynczego posta
Stary 16.12.2017, 09:43   #795
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,854
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Jakby ktoś coś z Playem przedłużał, chodzi o abonament.
Można wywalczyć umowę bezterminową za 25pln brutto - wszystko no limit, internet po 10GB zwalnia do 1 Mbit/384kBit (DL/UL) czyli spoko.
Taryfa nazywa się dokładnie Replay Solo z rabatem na abonament I+. Można ją załatwić tylko z biurem podtrzymania klienta, nie ma jej w materiałach reklamowych, nie wiedzą o niej w salonach ani zwykli konsultanci.
W ramach abonamentu, w tej cenie, jest też telewizja Play Now. Programów za wiele nie ma i dupy nie urywają, ale może będzie się to rozwijać. Mnie to tam wisi, ale może kogoś interesuje, wiec informuję.
Gdyby ktoś chciał się wczytywać w szczegóły, to mogę wrzucić linka do regulaminu tej oferty, bo pewnie na stronie Playa jej nie znajdziecie.


PS Oferta oczywiście bez telefonu, z telefonem nie pytałem ale, zgaduję, będzie +20zł do abo.


Do tej pory płaciłem za takie coś 29,99, no bez tej telewizji, i myślałem że nic lepszego się nie da...a tu masz. Najlepsze jest to, że w nowym abo ta telewizja kosztuje 10 zł/mc a usługi telekomunikacyjne 15 zł/mc. Znaczy teoretycznie da się mieć wszystko no limit za 15 zeta
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post