Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.12.2017, 13:56   #7
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez matroks Podgląd Wiadomości
Dorzucę info, że po crossflashu zniknęła mi w Nero zakładka 'jakość dysku'. Wcześniej była. Nie jest to wielka strata wobec działającego Opti Drive Control, który to znowu na oryginalnym firmware nie obsługiwał mi disc quality.

Próbowałem na dwóch różnych wersjach i nie ma, natomiast jako dowód że powinno być umieszczam również screena z ustawień samego programu.

Normalne

W Nero Speed Disc zablokowana jest możliwość testów discquality dla LG \TSST \ Plextor

Żeby to zmienić w rejestrze trzeba usunąć w odpowiednim kluczu wartość LG

Skanowanie w NCDS na możliwe po modyfikacji rejestru (podobnie jak w przypadku napędów Samsunga\Plextor ):
- przechodzimy do klucza (Win XP) HKEY_CURRENT_USER\SOFTWARE\Ahead\Nero Toolkit\CD Speed\CD Quality i z wartości "Blocked" usuwamy wpis LG.

W Win 7\8 x32 \x 64 kluczę są trochę inne ale bardzo podobne i w podobnej lokalizacji.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post