Dyskusja: PS3xploit dla OFW
Podgląd pojedynczego posta
Stary 25.12.2017, 01:21   #35
Iskander
Wyjadacz ;)
 
Data rejestracji: 12.10.2009
Posty: 341
Iskander niedługo stanie się sławny ;) <50 - 149 pkt>
Ja na online jeszcze nie wszedłem. Doktoryzuję się ciągle.

Generalnie z tego co wiem albo SEN Enabler, albo PSNPatch, z czego PSNPatch podobno bardziej łopatologiczny (tak wyczytałem). Działa jako plugin SPRX, jak masz CFW Cobra. Przydatną funkcją wtedy jest blokada dostępu do PSN z włączonymi syscallami CFW.

PSNNinja jest mocno przeterminowany, a jego funkcje są zawarte w wyżej wymienionych programach.

Z tego co wyczytałem Srony ma masę patentów na wykrycie CFW, nawet korzystając z tych programów, więc jakby chcieli banować, to by banowali. Może nadejdzie jakaś fala banów. Wydaję mi się, że dużo banów otrzymują osoby grające online w gry typu Call of Duty, GTA, Battlefield. Podobno mają one mechanizmy sprawdzające obecność programów typu multiMAN na dysku. Z tego co wiem, używa się antiban ebootów. Napisałem na forum prośbę gdzie można znaleźć sprawdzone, ale nie dostałem żadnej odpowiedzi.

Korci mnie, żeby sprawdzić, czy banują za lewe aktywacje gier z PSN grając online. Oczywiście, w celach edukacyjnych. Nie chcę oczywiście dostać bana, ale na online mi już chyba nie zależy. Za stary na takie zabawy jestem.

Co do emulacji gier na PS2 to chyba nie ma lepszego sposobu niż soft z Cobrą. Ładujesz gierę na dysk wewnętrzny i odpalasz przez jakiegoś multiMANa/webMANa. Bez zabawy w jakieś Placeholdery i inne badziewia. Jest taki program Managunz, bodajże, który zawiera bazę plików CONFIG, poprawiających kompatybilność z niektórymi grami. Ale jeszcze tego nie obczajałem, bo emulacja na PS3 jest mi niepotrzebna.

Oj, gdyby te złe chłopaki z Cobry nie wypuścili jej źródeł, to chyba dalej scena PS3 byłaby w epoce kamienia łupanego. Gry na PS2 trzeba byłoby odpalać przez te Placeholdery, przerabiając wcześniej obraz płyty. Gry na PS3 przez archaicznego multiMANa, który do dzisiaj ma problemy z poprawną obsługą NTFS (oczywiście nie w trybie Cobra). Aby pograć na PSN i wyłączyć syscalle musiałbyś gmerać w programach, zamiast naciskać kombinację klawiszy, a o filmach DVD/BD z innego regionu niż europejski mógłbyś zapomnieć.
Iskander jest offline   Odpowiedz cytując ten post