Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.12.2017, 14:59   #60
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To ja tu popsioczę, jak w moich ostępach, gdzie wybudowano milion osiedli i domów, ludziska siedzą w domach w 3 dzień świąt, to internet zdechł. Podłączyłem drugi telefon, no i się troszkę poprawiło, zasysa około 6, więc nawet HD jakoś idzie na youtube, ale w mordę mać, to ma być LTE? Na szczęście po drugiej stronie Traktu Brzeskiego kładą zawzięcie światłowód, więc jest szansa, że u nas też zaczną w jakiejś wyobrażalnej przyszłości, nawet jak mnie nie podłączą szybko, to będzie zmniejszała się ilość mocno używających LTE, więc szybkość powinna się poprawiać.
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post