Podgląd pojedynczego posta
Stary 30.12.2017, 07:03   #178
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,303
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez zenonz Podgląd Wiadomości
Czy komuś ten program zadziałał z jakimikolwiek płytami CD/DVD? Sprawdzałem na kilku płytach CD-Audio i nic nie pomaga.
To samo z zabezpieczonymi DVD-Video, przy czym w tym przypadku najczęściej pojawia się błąd 1006 lub 1004. Sprawdzałem na kilku napędach - skutek ten sam.
MakeMKV z tymi płytami sobie radzi, ale chciałem mieć .ISO na wypadek gdybym zechciał mieć menu
Jakie zabezpieczenia CD\DVD Video lub płyty\tytuły CD-Audio \DVD Video ?
Może program nie ma wsparcia dla tych wersji zabezpieczeń ?
Dla BluRay wsparcie kończy się na kluczach w wersji AACS MKB v31 .
Jaka wersja Windows ?
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post