Podgląd pojedynczego posta
Stary 08.01.2018, 17:09   #25
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez groh.v Podgląd Wiadomości
A tak i podobnie dogorywa większość 3-4 letnich Verbatimów. Bez względu na MID, miejsce zakupu, nagrywałem dwoma nagrywarkami. Testy po nagraniu nie pokazywały nic niepokojącego.

Napisałem bezpośrednio do producenta, podpierając pytanie testami. Minął miesiąc i nic.
Podobno Verbatim nikomu nie odpowiada na "takie wiadomości "...

Bardzo dziwnie i podejrzanie testy wyglądają - problemy \ błędy zaczynają i kończą się w mniej więcej tym samym miejscu na dwóch różnych konstrukcjach -MID: MEIT02 \ VERBATIMd

Zrób testy odczytu na LiteOn iHBS i Pioneer oraz jak możesz przetestuj płyty u kolegi na innym napędzie (discquality)
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post