Podgl±d pojedynczego posta
Stary 21.01.2018, 17:21   #1
basia21
Użytkowniczka
 
Avatar użytkownika basia21
 
Data rejestracji: 05.02.2010
Lokalizacja: U Tiffany'ego
Posty: 457
basia21 jest klejnotem w¶ród ¶rednio znaj±cych się "w temacie" <250 - 349 pkt>basia21 jest klejnotem w¶ród ¶rednio znaj±cych się "w temacie" <250 - 349 pkt>basia21 jest klejnotem w¶ród ¶rednio znaj±cych się "w temacie" <250 - 349 pkt>basia21 jest klejnotem w¶ród ¶rednio znaj±cych się "w temacie" <250 - 349 pkt>
Logowanie za pomoc± konta Microsoftu

Proszę™ o pomoc!
Od kilku dni jestem posiadaczk± nowego komputera z Windowsem 10. Siedziałam i konfigurowałam wszystkie ustawienia, aż doszłam do momentu założenia konta Microsoft. I tu pojawia się ™problem. Pierwsze konto okazało się złe. Stworzyłam więc inne, do którego udało mi się zalogować‡ wczoraj, ale dzi¶› już nie. Mój komputer powi±zał‚ pierwsze konto z całym komputerem, i dzi¶› nie mogę™ zalogować‡ się™ do komputera. Wyskakuje mi komunikat Obecnie nie możesz się™ zalogować‡ do swojego urz±dzenia. PrzejdĽ na stronę™ account.live.com, aby rozwi±zać‡ten problem lub wpisz ostatnie hasło używane na tym urz±dzeniu. Ci±gle wpisuję™ poprzednie hasło (komunikat : niepoprawne) i nie mogę™ zresetować‡ hasła na stronie, gdyż podobno za mało informacji wpisałam w formularzu z hasłami, folderami jakie utworzyłam na poczcie, adresami z którymi korespondowałam...
W efekcie - nie potrafię™ zalogować‡ się™ do systemu ani na konto w Internecie. Próbowałam przywrócić‡ ustawienia fabryczne systemu w trybie awaryjnym, ale tam też pojawia się monit o hasło i informacja, że to jedyne konto jakie posiadam.
Czy jedyn±… opcj±… jest formatowanie nowo zainstalowanego systemu?
__________________
"Każdy, kto nie wierzy w cuda, nie jest realist±."
Audrey Hepburn
basia21 jest offline   Odpowiedz cytuj±c ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online