Dyskusja: free mcboot ps2
Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.01.2018, 11:42   #8
bkt1916
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 03.10.2017
Posty: 72
bkt1916 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Dobra, stoje w miejscu.
Chciałem zrobic to co jest opisane na 10, 11, 12. Pobrany obraz jest w CUE i BIN. Po rozpakowaniu (daemonem) mam strukture folderów i kilka plików. Nie ma tu nic z .ELF zatem, chcac uzyc tą apke do tworzenia system.cnf nie wiem co mam wskazac jako program.

(PS to w ogole tak powinno dzialac, rozpakowuje kopie, uzywam tej apki tworzac nowy system.cnf i wypalam na cd zgodnie z instrukcja z 10 strony?

Czy moze powinienem odpuscic 10 strone i po prostu nic nie przerabiac i leciec od 11? Apka jest pod PS2. (crash 4).


edit przy probie patchowania apką ESR Disc Patcher mam komunikat NO UDF Descriptor...


Dobra, próbowałem zrobić tak jak w tym temacie:
http://www.playstationforum.pl/showthread.php?tid=21795

Rozpakowałem gre do katalogu, img burnem zrobilem ISO jeszcze raz na takich opcjach jak na screenach, które dodaje. Po tej operacji apka ESR Disc Patcher daje prawidlowy komunikat. Plyta nagrana na dvd Alcoholem jako PS2, moja konsola z modbo pokazuje erkan gdzie moge wybrac ze chce odpalic plyte, ale samo nie startuje nic, nie ma tez ekranu wrong disc, po wybraniu wraca do tego samego ekranu. Tutaj na konsoli z fmcb wybieram odpalenie kopii zapasowej i tez czarny ekran.

Czy zrobilem cos zle z samym fmcb?
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
free mcboot ps2-przechwytywanie2.jpg   free mcboot ps2-przechwytywanie3.jpg  
Dołączone obrazki
free mcboot ps2-przechwytywanie.jpg 

Ostatnio zmieniany przez bkt1916 : 27.01.2018 o godz. 13:15
bkt1916 jest offline   Odpowiedz cytując ten post