Podgląd pojedynczego posta
Stary 27.01.2018, 21:21   #5505
grzeniu
XV1100
 
Avatar użytkownika grzeniu
 
Data rejestracji: 19.02.2002
Posty: 31,869
grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>grzeniu ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Coś ci tu chciałem nawtykać, ale nacisnąłem nie wiem co i wcięło mi cały tekst, drugi raz mi się nie chce
Czekam na wrażenia 1.4 -> 1.6 Dla mnie one wszystkie powinny wychodzić w 1.6.
Teraz jeszcze dobrze spienięż starą.


PS Nie no, nie mogłem......ale przyznasz, że ten kolor giejski jest bardzo Przyjedź do kraju, to ci migiem prysną
__________________
Pozdr./Grzeniu
grzeniu jest online   Odpowiedz cytując ten post