Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.02.2018, 14:40   #2
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,106
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
+++LeWaP+++

powiem ci tak kupowanie do w/w platformy nie będzie w żaden sposób ekonomiczne

można robić ale to tzw. sztuka dla sztuki czyli dla entuzjastów.

co byś nie zrobił to i tak będzie cię ograniczał kontroler SATA 3.0 Intelowski nie wspomnę o Marvellu 6G bo ten ma wydajność gorsza jak Intel SATA 2.0

Ja zawsze miałem w swoim głównym zestawie dyski SSD/M.2 tylko SAMSUNGA i tylko w wersji PRO na kościach MLC

nie zmieniając całej platformy rozsądnym jest zainwestować w sam dysk np. Samsung 850 PRO 512GB

co do M.2 na adapterach i modyfikowanych UEFI hmm nie wiem nie maiłem zapytaj np. czechoj

na pewno zwykły budżetowy M.2 wystarczy PCIe 2.0

ale jak byś zakładał tak jak ja mam Samsunga 960 Pro 512GB to PCIe 2.0 może braknąć aby dysk rozwinął skrzydła

wyniki tego OCZ to masz bardzo kiepskie

mam kilka sztuk 120 i 180GB z odzysku z komputerów przeznaczonych do utylizacji

OCZ Agilty 3 120GB
Raid 0 2xSSD / 3xSSD czy 1x M.2 Nvme SSD na adapterze na Asus P8Z68-V Pro-przechwytywanie04.png
OCZ Agilty 3 180GB
Raid 0 2xSSD / 3xSSD czy 1x M.2 Nvme SSD na adapterze na Asus P8Z68-V Pro-przechwytywanie07.png
__________________
Every wish is only a journey away...
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post