Dyskusja: ImgBurn
Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.02.2018, 11:40   #55
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości
mam pytanie czy w ImgBurn jest opcja otwarcia nie zamkniętej sesji płyty DVD-R

dokładnie chodzi mi o płyty Verbatim Photo Save w Nero można otworzyć sesje i skasować te 2 pliki co ta są i dołożyć bajkę w divx i po nagraniu na płycie mamy tylko sama bajkę bez zbędnych 2 plików Ja wiem one ta są już wypalone ale nie wyświetlają się.

niestety po takim nagraniu nie ma wykresu zapisu na nero więc wole dlatego ImgBurn
ImgBurn nie obsługuje multisesji -koniec .kropka.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post