Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.02.2018, 17:13   #35
bkt1916
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 03.10.2017
Posty: 72
bkt1916 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cześć to znowu ja
Karte kupilem - mam juz czerwona i niebieska i starczy.
Pytanie co do padów na przyszłość te czerwone i niebieskie tez byly orgami? Bo do ps3 to odpuscilem zakup pada Tyle podrób... ale chyba za czasow ps2 tak nie bylo? Oczywiscie poczekam na jakas normalna cene, max 40 zl bo za 100 jest na allegro ale ja chce kupic na zapas bo mam jeszcze swoj 20 letni w tym roku od ps1 i drugi z jednym wylamanym zabkiem analoga nie mozna wylaczyc i ten dalem dziecku ktore ma 1 kontakt z konsola w zyciu

Ale do rzeczy, - to jest crash 2 ntsc ten prawidlowy ?? prosze usunac linki jesli ktos potwiedzi i nie jest to dozwolone - wypaplilem crasha 2, ok 250mb po rozpakowaniu, albo mam insert psx/ps2 disc albo czarny ekran - rozumiem, ze nie dziala po prostu? Czy ktos ma jak sprawdzic taki konkretny obraz?

Tekken 3 - tu mam 3 pliki BIN i 1 CUE, jak to nagrac? Wypalilem ale widzi tylko te 2 jako AUDIO (i nic z nich nie odtwarza) zamiast odpalac gre, na cd to wypalilem normalnie jako playstation alcoholem, ale moze trzeba jakos inaczej ?

MGS? nie probowalem, bo

Jeszcze zadam pytanie - sa jakies emulatory XBOX (tego starego N64?) na PC?

Plz o komentarz i jesli nie wolno linków to usuniecie ale po 1 komentarzu BTW te crashe maja po 70 kilka mb - cos nie za mało?

Nie moge juz edytowac posta.
Male sprostowanie. O ile w/w sa faktycznie wersjami USA:

1. Tekken z tymi trzema sciezkami podejrzewam ze musi byc wypalony w inny sposob niz normalnie, nie wiem jak.
2. Crash 2 dziala
3. Crash 3 tez jednak dziala
4. Czy moge zalozyc że inne tez beda czy powinienem sprawdzic mgs i tekkena 3 z psx?

Ostatnio zmieniany przez A youkai of love : 10.02.2018 o godz. 17:08
bkt1916 jest offline   Odpowiedz cytując ten post