Podgląd pojedynczego posta
Stary 09.02.2018, 19:57   #37
bkt1916
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 03.10.2017
Posty: 72
bkt1916 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Cytat:
Napisany przez Haker120 Podgląd Wiadomości
Post połączony.

Na emuparadise są poprawne obrazy, nie wspieramy piractwa ale odpowiem, musisz nagrać od 4x do max 6x inaczej będzie źle, no i płyta CD musi być porządnej jakości.

Z padami różnie ale najczęściej kolorowe też oryginalne.

Są 2 emulatory oryginalnego xboxa, jeden odpala tylko Halo, drugi nie lepszy, nie polecam.

To jest spakowane, Crash 2 waży 183mb zrzut z oryginalnej płyty w wersji NTSC.

Jeśli te 'obrazy' mają plik cue albo ccd to musisz wypalić ten mały plik, który ma odnośniki do wszystkich plików danego obrazu.

Z innymi grami na ps1 NTSC nie jestem pewny, po prostu te 3 są najlepsze do sprawdzenia czy chip sobie radzi z wszystkimi grami ps1.

Co do działania wersji NTSC, masz logo ps1? Gry nie są widocznie zwolnione? Obraz nie jest za bardzo przesunięty do góry?
Wrzucam screen z tego tekkena. Konsola widzi to jako plyte audio i dwie sciezki, te najmniejsze ze screena. Nie wiem czemu.

MGS tez dziala. Nie widze zadnych uciec czy zwolnienia nie gralem wiec nie wiem intro MGSa nie zwalnia i menu crasha tez nie obraz jest normlany. Jakas gierke kiedys mialem co byla jakby nie wyswietlana poprawnie (przesunieta do gory ale nie wiedzialem ze to od NTSC).

Wypalam tego MGS i odpuszczam T3 poszukam wersji EU ktora bede mogl kumplowi wypalic na dvd do fmcb - podejrzewam ze to tez by zadzialalo ale mi na tym nie zalezy - jednak jesli wiesz jak takie cos wypalic mozesz napisac dla potomnosci
Dołączone obrazki (kliknij, aby powiększyć)
karta pamieci do ps2-przechwytywanie.jpg  
bkt1916 jest offline   Odpowiedz cytując ten post