Dyskusja: seria Uncharted
Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.02.2018, 14:18   #52
bkt1916
Zarejestrowany
 
Data rejestracji: 03.10.2017
Posty: 72
bkt1916 w tym momencie nie ma Reputacji dodatnich ani ujemnych <0  pkt>
Odnosnie fragmentu dyskusji o języku, jest sposób zeby wyciagnac z gier polskie napisy i podgrac do obrazów z napisami EU jak nie mozna znalesc odpowiednika po polsku?
A moze macie tu jakas liste gier dla dzieci w jezyku PL?

Co do samego uncharted, kupilem z konsola wersje z Uncharted 1-3, rowniez ze wzgledu na to, ze od lat widzialem filmy i recenzje jeszcze i zawsze chcialem w to zagrac. Ale ogolnie sie rozczarowalem nieco.

O ile co do grafiki dla mnie byla wystarczajaco dobra, niekiedy przepiekna jesli chodzi o lokacje, o ile wyglad tych lokacji byl czasami piorunujacy (np statki w 3 te uszkodzone, połowa 2 wlasciwie, niesamowie wrazenie ten duzy statek z 3 co trzeba bylo uciekac przed wodą) o tyle sama grywalnosc bardzo mnie rozczarowala... to nie byla dobra fabularnie gra, tzn zla tez nie, ale historia nie byla az tak ciekawa jak sie spodziewalem, gra slabo trzymala w napieciu. Pierwsza czesc wrecz nudzila, najbardziej wkurzalo to (w calej serii ale w 1 najbardziej) idziesz idziesz idziesz nic sie nie dzieje wspinasz sie idziesz i nagle lokacja ze 100 przeciwnikow... strzelasz strzelasz walczysz juz Ci sie nawet powoli nie chce bo ile mozna i znow... wspinaczka wspinaczka chodzenie bieganie skakanie wspinaczka, 100 przeciwkników - irytujące. 1 Część po polowie gry sporo przelezala na połce zanim do niej wrocilem.
4 czesc i brak granatów - kto to wymyslil, system skradania ok, tez byla dosc ciekawa ale np do jej kontynuacji nigdy nie usiadlem a owszem jak wpadnie mi w rece to zagram ale zeby ja speclajnie kupic = nie sadze

Do TLOU to sie nie umywa fabularnie. Zagadki w UN tez slabe - ogolnie warto zobaczyc ale czegos mi w tej serii klimatycznego brakuje, albo juz za stary jestem

To nie sa te gry co kiedys, parasite eve, resident 2, silenty, farenheity, point and clicki, cos co wymaga pomyslenia, wielu nieraz prób przejscia, jest trudne i klopotliwe wrecz. Brakuje mi tych czasów dlatego gram glownie w dote

Ostatnie dobre gry ktore przeszedlem z wielka przyjemnoscia, a kiedys co 3 taka byla to TLOU, Benoyd 2 souls (uwazam ze lepsze od Heavy Raina) i ostatnio w Wolfenstein New Order sie wkrecilem, ale brakuje przygód klimatycznych z ciekawą historią i fabułą (np tlou) takich ze jak sie usiadze to nie sie nie chce wstac o 4 rano od kompa/konsoli a do roboty za 2h trzeba
bkt1916 jest offline   Odpowiedz cytując ten post