Podgląd pojedynczego posta
Stary 14.02.2018, 10:57   #3964
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
To jest zapas na 2 miesiące, z częstowaniem, ja wypijam średnio dwie podwójne dziennie, to jest 28 gramów, czasami mnie najdzie i walę jedną za drugą, ale często tylko jedną, a z raz na tydzień wcale.
To akurat droższe z tych co ostatnio kupowałem, ale i tak o niebo taniej niż w sklepach stacjonarnych, nawet 12 złotych za kuriera się rozpływa. Przykład: Segafredo Intermezzo 1 kg, marna kawa, ale ujdzie, do mleka głównie, Biedronka - 39,99, sklep internetowy - 32, czym kawa droższa, tym się tych złotówek więcej robi, a tych lepszych włoszczyzn nie kupisz byle gdzie, trzeba pójść do niezłych delikatesów, a wtedy rozjazd cenowy robi się o jakieś 50 - 70%.

Czas na drugą.

/Porównanie:

http://www.sklepkawa.pl/pl/p/Lavazza...usto-1-kg/1448
https://www.e-piotripawel.pl/towar/k...arnista/281494

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 14.02.2018 o godz. 11:09
ed hunter jest offline