Podgląd pojedynczego posta
Stary 17.02.2018, 16:04   #4007
Jarson
Pa rampamer
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika Jarson
 
Data rejestracji: 24.10.2006
Lokalizacja: Zachlajki
Posty: 9,275
Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>Jarson ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez ed hunter Podgląd Wiadomości
Pamiętacie *****i co zapasy cukru po kilkaset kilo robili? Pozdrawiam ich.
Takie zapasy nie mają sensu jeśli się używa cukru do słodzenia herbaty i robienia ciasta raz w tygodniu. Szczególnie, że ci geniusze kupowali ten cukier nie kiedy cena była niska, ale kiedy spadł z poziomu pod 5 zł do 3,50...

Ja na przykład dla pszczół teraz co chwila po 10-20 kg kupuję jak tylko widzę promocję. Raz kupiłem za 1,99, ze dwa razy po 1,79, teraz po 1,49, zresztą też chyba drugi raz?

Skoro wiem, że w sezonie potrzebuję kilkadziesiąt kg cukru, to każdy taki zakup to oszczędność - za kilka miesięcy cukier na pewno skoczy do poziomu 3 zł, a niewykluczone że i więcej
__________________

Jarson jest offline