Podgląd pojedynczego posta
Stary 18.02.2018, 15:22   #4019
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Będzie kompromis pomiędzy jarzynową i rosołem, z włoskim skrętem. Tak zwana ćwiartka z kurczaka gotuje się bardzo powoli z pieprzem, solą, zielem i listkiem, a włoszczyzna, cebula i ziemniaki smażą się na patelni. (aktualnie duszą pod przykrywką) Później nastąpi fuzja i jeszcze ze 20 minut bul.... bul.... bul..., do połączenia smaków.

No to psyk.

/A, jeszcze trafi do tego papryka w kosteczkę i pomidor, ale to właśnie pod koniec, po fuzji.

//Już poprawka do przepisu, który pierwszy raz robię, warzywa smażymy na twardo, po połączeniu z mięsnym wywarem dojdą, inaczej wyjdzie zawiesista zupa, ja akurat taką lubię, aby nie za gęstą, ale to ma być minestrone skrzyżowane z rosołem, taki był zamysł. Nie wiem, czy jest jakiś oryginalnie włoski przepis na minestrone na wywarze mięsnym, ja nie znam, ale świat się zmienia.

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 18.02.2018 o godz. 15:49
ed hunter jest offline