Podgląd pojedynczego posta
Stary 23.02.2018, 15:14   #4068
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Ja tylko byłem w alejce z płynami niezamarzającymi, bo wpadłem zapasy żarcia uzupełnić, jakby mi całkiem samochód zdechł. Dzisiaj odpalił na 3 cylindrach, co trochę czwarty łapał, dymił tak, że jak dzisiaj jakiś smok latał nad Warszawą, to ja. Ruszyłem do mechanika, ale po przejechaniu 5 kilometrów zaczął mniej dymić, to dałem spokój. Chodzi, przerywa na tym jednym cylindrze, poczekam do odwilży, jak się nie poprawi, to się będę martwił.
A wracając do tematu, to były jakieś promocje na kropelki w dużych opakowaniach, no ale nawet się nie przyglądałem, jeszcze nawet połowy antybiotyku nie zeżarłem, ale już wyraźnie lepiej.

ed hunter jest offline