Dyskusja: Mobilny internet
Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.03.2018, 14:42   #59
ed hunter
Obyś nadepnął na LEGO!
Zlotowicz
 
Data rejestracji: 30.11.2004
Posty: 38,993
ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>ed hunter ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
a moze byc cos uzywanego ? masz miejsce na antene zewnetrzna tzn. po za domem na jakims kiju? czy tylko w gre wchodzi wewnetrzna ?

Cos takiego warto , mam taka antenke i jestem w szoku jak chinszczyzne daje wysmienicie rade a router wiadomo huwaweia , zestaw dupy nie urywa ale daje rade , budzet lekko przekroczony ale wydaje mi sie ze warto

http://allegro.pl/router-lte-huawei-...156056943.html
Załącznik 115638

Rozmrażam router, zobaczymy co to będzie.

Załącznik 115639

Najpierw będzie taka próba.

Ostatnio zmieniany przez ed hunter : 11.03.2020 o godz. 17:12
ed hunter jest offline   Odpowiedz cytując ten post