Podgląd pojedynczego posta
Stary 19.03.2018, 07:10   #13
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez Mykimamstyl Podgląd Wiadomości
To jeszcze ja - otóż siedzę i myślę, że faktycznie jest drogo z tym UHD... Mam jeszcze takie pytania:
1. Czy nagrywarka Pioneer BDR-211\S11 będzie kompatybilna z DeUHD?
2. Czy Będę mógł zrobić tą nagrywarką Pioneer BDR-211\S11 obraz iso. dowolnej płyty Blu-ray, bez zabezpieczeń (do użytku własnego, biblioteka multimedialna w NAS), używając oprogramowań np. AnyDVD HD lub innego?
3.Czy kupująć Pioneer BDR-211\S11 na eBay w UK zapłacę jeszcze cło?
4. A może wybrać lepiej zasugerowana wyżej przez robson241 nagrywarkę VinPower LG WH16NS58DCP? Cenowo ma się podobnie do Pioneer BDR-211\S11.
5. Czy VinPower LG WH16NS58DCP jest kompatybilna z DeUHD?
6. Czy VinPower LG WH16NS58DCP wspiera nośniki UHD DL 66GB i UHD TL 100GB?
7. Czy lepiej jest darować sobie kompa i nagrywarkę w kompie 4k UHD i zostawić to zewnętrznym, dedykowanym do 4K UHD urządzeniom (Oppo, Egreat), a w kompie mieć jedynie nagrywarkę czytającą/deszyfrującą płyty Blu-ray 4k UHD ze wsparciem nośniki UHD DL 66GB i UHD TL 100GB?
Dziękuję za cierpliwość i odpowiedzi
1. Na dziś nie jest kompatybilna z DeUHD- firma niby zapowiada że pracuje nad tym ale ostatnio poprawki MS zablokowały program w "Windach"
Blokada DeUHD \ Windows KB4088875
2. TAK
3. Jeżeli z UE kupisz to nie , albo bardzo wątpliwe , jeżeli z Japonii, USA to bardzo możliwe i prawdopodobne że + VAT 23% zostanie doliczone ..
4.5.6 - VinPower z tego co z nimi rozmawiałem nie wspiera i nie będzie wspierał w swoich modelach UHD DL 66GB i UHD TL 100GB .
7. Wydaje mi się że na dziś nie warto jeszcze w ogóle wchodzić w ten temat - ceny w ciągu roku \ dwóch podejrzewam że bardzo mocno spadną na sprzęt i telewizory UHD.... na pewno na dziś lepszym rozwiązaniem jest zewnętrzny zestaw z dedykowanym do 4K UHD urządzeniem (Oppo, Egreat),


Cytat:
Napisany przez misiozol Podgląd Wiadomości
Obcykalem je sobie , gdyby nie to ze nie mam teraz kasy to juz bym kupil
Baba "laptopa " przebaczyła ? Jak coś melduj się na PW to "pogadamy o temacie "
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post