Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.04.2018, 16:13   #1
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Netflix na Ipad Mini

Może ktoś coś podpowie. Bo nie ma cierpliwości do tego sprzętu..

Uruchomiłem stary tablet. Głównie do zdjęć, ale pomyślałem, żeby też Netflixa uruchomić. Pierwsza próba (jak już udało się, po niemłych trudnościach połączyć z internetem) nieudana - aplikacja wymaga nowego systemu.

Ok, niechętnie (bo to nigdy nic dobrego u Appla nie przynosi..) dałem, żeby się zaktualizował. Jak już to zrobił, dałem jeszcze raz ściąganie aplikacji.. Pojawiło się, że potrzebuje innej wersji systemu...

Machnąłem ręką, wszedłem na internet, żeby uruchomić z poziomu przeglądarki, nie da się...


Podsumowując - w przeglądarce Netflix nie działa, bo chce, żeby ściągnąć aplikację. Aplikacji ściągnąć nie mogę, bo potrzebuje wersji systemu min. 10. Tej wersji ściągnąć nie mogę, bo maksymalną ściąga 9 coś i pokazuje, że jest aktualna...

Da się coś z tym zrobić? (zanim wyrzucę tablet za okno..)
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online