Podgląd pojedynczego posta
Stary 01.04.2018, 15:35   #2
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Może ktoś coś podpowie. Bo nie ma cierpliwości do tego sprzętu..

Uruchomiłem stary tablet. Głównie do zdjęć, ale pomyślałem, żeby też Netflixa uruchomić. Pierwsza próba (jak już udało się, po niemłych trudnościach połączyć z internetem) nieudana - aplikacja wymaga nowego systemu.

Ok, niechętnie (bo to nigdy nic dobrego u Appla nie przynosi..) dałem, żeby się zaktualizował. Jak już to zrobił, dałem jeszcze raz ściąganie aplikacji.. Pojawiło się, że potrzebuje innej wersji systemu...

Machnąłem ręką, wszedłem na internet, żeby uruchomić z poziomu przeglądarki, nie da się...


Podsumowując - w przeglądarce Netflix nie działa, bo chce, żeby ściągnąć aplikację. Aplikacji ściągnąć nie mogę, bo potrzebuje wersji systemu min. 10. Tej wersji ściągnąć nie mogę, bo maksymalną ściąga 9 coś i pokazuje, że jest aktualna...

Da się coś z tym zrobić? (zanim wyrzucę tablet za okno..)
Zmień tablet na jakiegoś badziewnego androida... tam takich cyrków nie ma...

Jak chcesz Apple to marsz do ispot po nowy tablet
__________________
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post