Podgląd pojedynczego posta
Stary 10.04.2018, 20:42   #715
seku
Moderator
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika seku
 
Data rejestracji: 01.12.2004
Lokalizacja: Deep Dark Ocean
Posty: 4,128
seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>seku ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
zastanawiam się nad dyskiem dla Klienta
budżet okrojony dysk SSD po SATA3 i teraz patrze ze Samsungi EVO 500GB są dwa typy
MZ-76E500B/EU na pamięciach MLC
MZ-75E500B/EU TLC

różnica w cenie 40zł

nie kupowałem nigdy wersjo EVO jest sens dopłacać ?
zawsze mam wersje PRO i jakoś nie maiłem dylematu :-)
__________________
Every wish is only a journey away...

Ostatnio zmieniany przez seku : 10.04.2018 o godz. 21:23
seku jest offline   Odpowiedz cytując ten post