Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.04.2018, 17:06   #1255
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,279
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez abezus Podgląd Wiadomości
Witam mam pytanie odnośnie aktualizacji Biosu w swojej iHBS 112. Obecnie mam bios CL0K, pytanie brzmi czy mogę wgrać coś nowszego typu PL06? Pytam ponieważ nagrywarka nie chce wypalać płyt "UMEBDR 016 6x,4x" których obsługa weszła dopiero od biosi PL01. Na stronie jest napisane:
"Uwaga: bios przeznaczony dla posiadaczy nagrywarek z fabrycznie wgranym biosem z serii PL0x (gdzie x to cyfra)."
Więc teoretycznie się nie da natomiast chciałem jeszcze dopytać może tam są jakieś stare nieaktualizowane dane.
Spokojnie aktualizuj do PL06 przez fabryczny instalator exe.
https://www.cdrinfo.pl/bios/12331143631

Firmware PL0x obsługują pierwszą i drugą generację LiteOn iHBS x12
Jedynie firmware CLxx są przeznaczone do pierwszej generacji LiteOn iHBS x12 i nie można ich wgrywać do nowszych egzemplarzy drugiej generacji.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post