Podgląd pojedynczego posta
Stary 06.05.2018, 10:22   #16
czechoj
Dziadek
Zlotowicz
 
Avatar użytkownika czechoj
 
Data rejestracji: 24.06.2002
Lokalizacja: dolnośląskie
Posty: 6,041
czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czechoj ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
Może miałeś pecha co do tych dysków...

Ja miałem 1 TB dwie sztuki - przepracowały bagatela 16213 godzin... i nadal działały... wymiana na większe 2 TB i nadal działają... a lekko nie mają...
Początkowo byłem zachwycony, jednak moja radość trwałą krótko bo dyski gryzły się z systemem QTS od QNAP. Wyskakiwały błędy. Sprawa obiła się nawet o centrum serwisowe QNAP. W końcu, kolejna aktualizacja systemu uspokoiła sytuację. Moje Red`y miały przebieg ok. 36 tyś godzin. Oba nadal "działają" ale nie zostawiłbym na nich żadnych ważnych plików. Obecnie leżakują w szafie. Po kilku latach okazuje się, że Redy niestety nie grzeszą bezawaryjnością.


Cytat:
Napisany przez mgit Podgląd Wiadomości
...
Nie wiem jak w QNAP, ale w synology dwu dyskowym, jak włożysz dwa dyski to masz RAID 0 i tego nie zmienisz... nawet nie będzie cie pytał czy chcesz raid 0 tylko od razu go utworzy
W QTS QNAP możesz sam wskazać rodzaj współpracy dysków.
__________________
czechoj
APLIKATOR _ REKULTYWATOR

Ostatnio zmieniany przez czechoj : 06.05.2018 o godz. 10:24
czechoj jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online