Podgląd pojedynczego posta
Stary 21.05.2018, 16:47   #25
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,287
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez paniyo Podgląd Wiadomości
Cześć!
To przyjemność być na forum.
Wybacz dla mojego polskiego Jestem Hiszpanem.
Kup ten model LG BE16NU50 v1.02 jest ukończony jako przyjazny dla użytkownika moduł dla UHD. Ta wersja jest warstwowa.
Chciałbym wiedzieć, czy mogę użyć tej metody, aby powrócić do poprzedniej wersji oprogramowania 1.01v
Pobrałem oprogramowanie sprzętowe 1.01v

Dziękuję bardzo
To napęd USB .
Nie wiem czy nie jest zablokowany firmware 1.02 dla odblokowanego fabrycznego flasher ?
Spróbuj programem DevilsClaw's zobić kopię firmware 1.02
https://github.com/devilsclaw/flasher/releases

komenda :
flasher -d X -l firmware.bin 6 00000000 00200000

X - [drive id]


Firmware 1.01 musi być też zmodernizowany i oczyszczony do wgrania i w formacie bin.
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post