Podgląd pojedynczego posta
Stary 28.05.2018, 21:50   #10
misiozol
Moderator
 
Avatar użytkownika misiozol
 
Data rejestracji: 26.10.2008
Lokalizacja: Carnew
Posty: 6,685
misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>misiozol jest wybitnie uzdolniony i zna sie rzeczowo na sprawach <1500 - 1999 pkt>
Cytat:
Napisany przez Haker120 Podgląd Wiadomości
C ma częściową kompatybilność, najpierw napisałeś, że C nie ma GS'a, teraz, zgodnie z prawdą piszesz, że nie ma EE, ja wiem, że nie trzeba się na wszystkim znać, ale jak piszesz farmazony, i mam pewność, że nie masz racji, to dowodzę swoich racji mając odpowiednie dowody.

Jest trochę gier co nigdy nie zadziałają na ps2_netemu a będą działać na C/E chociaż są tylko częściowo kompatybilne jak seria Ratchet and Clank.

@misiozol Poza tym, które to gry w ogóle nie działają?

Detale, po prostu juz nie pamietam czas leci a pamiec ulotna bywa i nie bredze a co najwyzej zapomnialem jak poszukasz posty moje sprzed 10lat na innych forach anglojezycznych zobaczysz ze tam pisze jak trza , co do gier ja znalazlem dwie w swojej kolekcji co nie dzialaja na cechc jedna to byla constantine cos tam sie w niej knocilo i nie szlo grac a drugiej nie pamietam a nie chce mi sie sprawdzac pomijam fakt ze moja cechc zmarla i zastapila ja slimka.
__________________
Reballing, BGA, Reflow, Service of all consoles and devices. Based in IRELAND for all your needs.
misiozol jest offline   Odpowiedz cytując ten post