Dyskusja: [Muzeum] Yamaha CRW-2200E 2001r.
Podgląd pojedynczego posta
Stary 07.06.2018, 21:39   #7
czary2mary
Zamaskowany
 
Avatar użytkownika czary2mary
 
Data rejestracji: 12.10.2005
Posty: 22,274
czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>czary2mary ma doskonałą reputację, jest przykładem osoby znającej się na rzeczy <2000 i więcej pkt>
Cytat:
Napisany przez seku Podgląd Wiadomości
kupiona za 4packa ;-)

sprawna rozpoznaje czysta CD-R :-) Sony

czekam na najnowszy fw. i będę coś wypalał lecz przed zrobię servis :-)

czary2mary podrzucisz skąd ty bierzesz fw. do takich wynalazków ?

u mnie 1.0D i wykrywa AMQR
Win10 mostek Unitek USB 3.0 nowy model
Wysłane na PW .
U mnie nie działa AMQR na nowych wersjach NERO . Jest wykrywany ale potem jest komunikat o braku możliwości takiego zapisu . Sprawdź u Siebie .
__________________

Mój sklep on-line
czary2mary.pl
czary2mary jest offline   Odpowiedz cytując ten post