Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.06.2018, 15:03   #1
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Gmail - obsługa kilku kont

Choć gmaila mam od dawna, praktycznie go nie używałem. Jednak ostatnio na poczcie czara się przelała i ilość spamu dziennego - pomimo płatnej skrzynki - zajmowała mi tyle czasu, że coś mnie trafiło. Dodałem obsługe tego konta na gmailu i nagle zero spamu.. A że do tego obsługa przez net jest dużo szybsza - dla mnie w zasadzie ideał.

Ale.. tak mi posmakowało, że dodałem drugie konto - powiedzmy firmowe - też z poczty (i też płatne..). I wszystko fajnie, też zero spamu, ale.. obydwa konta obsługuję programem pocztowym na komputerze - innym. W jednym mam wszystkie maile z jednego konta, w drugim z drugiego. Nie było z tym problemu, kiedy każdy ściągał z danego mu konta.. nie było nawet problemu, jak dodałem to pierwsze do gmaila i ściągałem pocztę z niego. Zrobił się niestety jak dodałem drugie (teraz ściąga wszystko ten komputer, na którym zrobię to jako pierwszym).

Pytanie - czy da się skonfigurować gmaila tak, żeby wiadomości ściągane z dwóch różnych innych kont pocztowych były w jakiś sposób rozróżnione i tak, żeby potem można było przez program pocztowy ściągnąć np. tylko te z poczty.onet.pl ?
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post

  #ads
CDRinfo.pl
Reklamowiec
 
 
 
Data rejestracji: 29.12.2008
Lokalizacja: Sieć globalna
Wiek: 31
Posty: 1227
 

CDRinfo.pl is online