Podgląd pojedynczego posta
Stary 11.06.2018, 16:02   #4
mgit
Guru
 
Avatar użytkownika mgit
 
Data rejestracji: 22.08.2004
Lokalizacja: Chojnów
Posty: 8,799
mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>mgit jest wzorem do naśladowania <650 - 999 pkt>
Cytat:
Napisany przez andrzejj9 Podgląd Wiadomości
Czyli.. w idealnej teorii robię tak, że wszystkie maile ściągnięte z konta poczta.onet.pl mają odpowiednią etykietę, wszystkie ściągnięte z drugiego również odpowiednią i... no właśnie - w programie pocztowym nie mogę ustawić ściągania określone folderu (przynajmniej nigdzie takiej opcji nigdy nie widziałem) - masz coś innego na myśli

POP3.. IMAP.. przyzwyczaiłem się, że mam całą pocztę na dysku komputera. Może i przy obecnym internecie sensowne byłoby to zmienic, ale.. ja mam po kilkaset folderów w programie pocztowym (wszystko odpowiednio posegregowane).. da się tak zrobić sensownie na serwerze skrzynki?
Jak masz POP3 - to masz wszystko lokalnie... więc tak prosto to nie będzie, trzeba będzie od nowa to wrzucić na serwer i potworzyć nowe etykiety... i posegregować... Nie rozumiem chęci trzymania się reliktu przeszłości - jakim jest POP3... taż tam masz na jednym urządzeniu i koniec kropka... urządzenie padnie - żegnaj poczto... dla tego powstało IMAP Co by mieć dostęp do poczty na każdym urządzeniu - i móc decydować co ma być pobierane... a co nie...

Co do programu pocztowego - ja mam Outlooka - to jest jak byk - od screen na szybko zrobiony
Dołączone obrazki
File Type: jpg IMAP.jpg (53.1 KB, 76 oglądane)
__________________

Ostatnio zmieniany przez mgit : 11.06.2018 o godz. 16:05
mgit jest offline   Odpowiedz cytując ten post