Podgląd pojedynczego posta
Stary 15.06.2018, 09:33   #10
andrzejj9
the one
CDRinfo VIP
 
Avatar użytkownika andrzejj9
 
Data rejestracji: 08.12.2002
Lokalizacja: Wrocław
Posty: 17,900
andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>andrzejj9 jest świetnie znany wszystkim <550 - 649 pkt>
Ok. Czyli to raczej coś na przyszłośc - w sensie od dzisiaj robię tak, a tak.. Nie wiem czy mi się to sprawdzic jednak do domowych potrzeb - ja mam pełno katalogów, tworzonych przez lata i odtwarzanie ich wszystkich na serwerze.. Pomyślę nad tym, ale nie wiem czy tu akurat nie zostaę przy stałym rozwiązaniu. Dostępu do maili z zewnątrz na potrzebuję, na komputerze mam ustawione kopie - lokalne i na chmurze, więc poczta jest też dość bezpieczna. Nie jestem uzależniony od netu czy działania serwera pocztowego.. Może i rozwiązanie stare, ale ja pod pewnymi względami takie jeszcze lubie.

Na teraz interesuje mnie więc głównie czy mogę zrobić tak, żeby program pocztowy ściągał tylko wybrane katalogi, czy też bardziej wybranych nie ściągał - żeby móc oddzielić jedną zewnętrzną skrzynkę od drugiej, gdzie obydwie będą obsługiwane przez gmail.
__________________


neverending path to perfection..
andrzejj9 jest offline   Odpowiedz cytując ten post